#10008 | 2017-12-07 Kraków, Poland

FullStack/FrontEnd Developer

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Branża: Finansowa.
Szczegóły: Aplikacja wewnętrzna, mobilna (potrzeby zespołu HR i zespołu sprzedaży).
Lokalizacja: Kraków.
Długość projektu: 6 miesięcy + możliwość przedłużenia.
Start: ASAP.
Współpraca typu: B2B.

ZADANIA:
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania mobilnego na potrzeby zespołu HR i zespołu sprzedaży.
  • Poprawianie błędów systemu oraz rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez testerów i użytkowników.
  • Opracowywanie testów jednostkowych.
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej.
  • Współpraca z projektantami, analitykami, testerami.

WYMAGANIA:
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS i JavaScript.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu.
  • Bardzo dobra znajomość jednego z frameworków np.: ReactJS lub Angular lub innego frameworku JavaScript.
  • Dobra znajomość AJAX, JSON, REST API.
  • Komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia.
  • Dobra znajomość j. angielskiego.
  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych, preferowany kierunek: Informatyka.

MILE WIDZIANE:
  • Umiejętność programowania w języku Java lub .NET.
  • Znajomość zagadnień projektowania systemów mobilnych.

OFERUJEMY:
  • Możliwość rozwoju i współpracy z prestiżową firmą outsourcingową.
  • Kontrakt B2B.
  • Program rekomendacji.
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport.

Lokalizacja: Kraków, Poland

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Konrad Smuga
Resource Consultant

Telefon kom.+48 515496703