Specjalista wsparcia / Specjalista SD

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Branża: Finansowa.
Lokalizacja: Warszawa.
Długość projektu: 2 miesiące + możliwość przedłużenia.
Start: ASAP.
Współpraca typu: B2B.

ZADANIA:

  • Obsługa zgłoszeń informatycznych SDM na dostarczenie sprzętu komputerowego.
  • Konfiguracja stacji roboczych.
  • Instalacja niezbędnego oprogramowania na stacjach roboczych.
  • Udział w procesie ewidencji i wydania wydania sprzętu.

WYMAGANIA:
  • Roczne doświadczenie w obszarze wsparcia użytkownika w zakresie obsługi zgłoszeń informatycznych.
  • Biegła znajomości systemów MS Windows 7.
  • Wykształcenie średnie o profilu informatycznym.
  • Bardzo dobra organizacjia pracy, systematyczność i dokładność.
  • Praktyczna wiedza w zakresie sieci LAN/WAN/Internet.
  • Dobrej znajomości usług katalogowych Active Directory, LDAP oraz konfiguracji urządzeń peryferyjnych.

OFERUJEMY:
  • Możliwość rozwoju i współpracy z prestiżową firmą outsourcingową.
  • Kontrakt B2B.
  • Program rekomendacji.
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport.

Lokalizacja: Warszawa, Poland