Architekt systemowy

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Branża: Finansowa.
Lokalizacja: Warszawa.
Język projektu: polski.
Start: ASAP.

ZADANIA:
  • Współpraca/konsulting w tworzeniu specyfikacji wymagań.
  • Udział w opracowaniu analiz wykonalności i założeń realizacyjnych na rzecz rozwoju systemów informatycznych.
  • Projektowanie i dokumentowanie architektury systemów (High Level Design, Detailed Design).
  • Utrzymanie zgodności rozwiązań ze standardami korporacyjnymi, udział w rozwoju standardów.
  • Nadzorowanie prac implementacyjnych i odbiór kodu źródłowego oprogramowania oraz tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Zapewnienie realizacji wymagań eksploatacyjnych w dostarczanych rozwiązaniach.
  • Zapewnienie realizacji wymagań bezpieczeństwa w dostarczanych rozwiązaniach.
  • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań.
  • Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych.
  • Kontrola jakości i odbiór prac zespołów wytwórczych.

WYMAGANIA:
  • Min. 5-letnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań z wykorzystaniem technologii Java.
  • Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych, OOA&D, OOP oraz zasad Clean Code.
  • Bardzo dobra znajomość języka Java 8 oraz technologii JEE, Hibernate, Spring Framework.
  • Doświadczenie w integracji systemów (SOAP, REST, AMQP) oraz znajomość wzorców EIP.
  • Doświadczenie w projektowaniu struktur danych w modelu relacyjnym oraz optymalizacji zapytań SQL.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • Doświadczenie w budowie systemów typu Order Management.GWT.
  • Znajomości technologii Angular 2, JavaScript/TypeScript, Bootstrap, HTML5, CSS.

MILE WIDZIANA:
  • Doświadczenie w pracy z platformą Camunda będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość tworzenia testów jednostkowych w JavaScript przy użyciu Jasmine, Karma.
  • Znajomość koncepcji DDD, EDA, microservices.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Udział w międzynarodowym projekcie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Lokalizacja: Warszawa, Poland