#10512 | 2018-02-06 Kraków, Poland

Administrator Aplikacji (Oddziały Bankowe)

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: bankowość/finansowa.
Lokalizacja: Kraków.
Długość projektu: 12 miesięcy.
Język projektu: polski/angielski.
Start: ASAP.
Współpraca typu: B2B.

ZADANIA:

  • Uczestnictwo w projektach bankowych ze szczególnym uwzględnieniem projektu DIGITAL;
  • administrowanie aplikacjami bankowymi i bazami danych;
  • wsparcie użytkowników aplikacji w ramach II Linii Wsparcia Service Desk;
  • współpraca z dostawcami oprogramowania przy utrzymaniu systemów oraz planowaniu ich rozwoju.

WYMAGANIA:

  • Praktyczna znajomość systemu operacyjnego LINUX RedHat;
  • praktyczna znajomość języków skryptowych (PL/SQL, TSQL);
  • umiejętności analitycznego myślenia;
  • praktyczna znajomość systemu MS Windows 2012/2016 serwer;
  • doświadczenie w administracji baz danych Oracle i/lub MS SQL;
  • dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole;
  • umiejętności dobrej organizacji czasu pracy;
  • podstawowa znajomość zagadnień sieci opartych na TCP/IP;
  • znajomość podstaw programowania;
  • znajomość podstaw księgowości bankowej;
  • wykształcenie wyższe, preferowane nauki ścisłe i ekonomiczne;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

MILE WIDZIANA:

  • znajomość zagadnień IT w bankowości internetowej i mobilnej;
  • znajomość MS SQL GRID;
  • znajomość SOA IBM MQ.

OFERUJEMY:

  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Udział w międzynarodowym projekcie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz pakiet świadczeń socjalnych.

Lokalizacja: Kraków, Poland

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Karolina Guzy
Junior Resource Consultant

Telefon kom.+48510 306 568