#10592 | 2018-04-11 Remote or multiple places in Poland

Scrum Master

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Finansowa.
Lokalizacja: Warszawa oraz Łódź.
Język projektu: polski.
Start: ASAP.
Czas trwania projektu: 12 miesięcy +

ZADANIA:

  • Prowadzenie prac zespołu, Warszawskiego oraz Łódźkiego, zgodnie z zasadami SCRUM lub Kanban;
  • Rozumienie poziomów dojrzałości Agile/ Scrum;
  • Współpraca z zespołem wdrożeniowym w celu wprowadzania ciągłych usprawnień;
  • Pomoc w przestrzeganiu zasad SCRUM;
  • Budowanie środowiska pracy dla zespołu opierającego się na zaufaniu, współpracy i rozwiazywaniu problemów a nie ich tworzeniu;
  • Dbanie o ciągłe podnoszenie standardów SCRUM w zespole, usuwanie pojawiających się barier/ blokad i współpraca z innymi zespołami w organizacji w celu zarządzenia zależnościami;
  • Zapewnienie wsparcia innym funkcjom w ramach PMO (PM/ BA/ PO) w tym wsparcie w zakresie efektywnego zarządzania rejestrem produktów;
  • Organizacja, spotkań zespołu w ramach SCRUM, zarządzanie dyskusją w zespole, pomoc w rozwiązywaniu konfliktów i problemów;
  • Weryfikacja działań zespołu SCRUM w ramach przyjętych zobowiązań i reguł w tym przestrzegania definicji oraz jakości i efektywności wykonywania zadań;
  • Tworzenie raportów umożliwiających weryfikację działań zespołu SCRUM;
  • Współpraca z zespołem i biznesem przy wyznaczaniu celów dla zespołu oraz realizacji innych działań;
  • Poszerzanie wiedzy i umiejętności związanych z zajmowanym stanowiskiem oraz posiadanych certyfikatów i egzaminów w zakresie i formie potwierdzonej przez przełożonego.

WYMAGANIA:

  • 2 – 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zespole SCRUM w środowisku wytwarzania oprogramowania;
  • Bardzo dobra znajomość zasad SCRUM (certyfikat SM);
  • Umiejętności organizacyjne w tym kierowania i motywowania zespołu (komunikacja/ asertywności, facylitacja, rozwiązywanie konfliktów);
  • Umiejętności techniczne (iteracyjne/ inkrementalne wytwarzanie oprogramowania, rozumienie procesu developerskiego, znajomość różnych metod oraz podejść do wytwarzania oprogramowania)Analityczny sposób myślenia;
  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów;
  • Znajomość technologii informatycznych w stopniu pozwalającym na zrozumienie zespołu i środowiska pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Znajomości języka angielskiego;
  • Odpowiedzialność i komunikatywność.
  • Mobilność (praca częściowo w Warszawie oraz częściowo w Łodzi)

OFERUJEMY:

  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Udział w międzynarodowym projekcie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Lokalizacja: Remote or multiple places in Poland

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Karolina Guzy
Resource Consultant

Telefon kom.+48510 306 568