Zespół: Programista Java oraz Analityk Systemowy

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Energetyczna
Lokalizacja: Warszawa/Istnieje możliwość wykonywania pracy 90% zdalnie.
Język projektu: polski.
Czas trwania projektu: do końca roku (również, jako praca dodatkowa):
Analityk około 50 dni
Programista około 75 dni
Start: ASAP.

ZADANIA:

  • Udział w projekcie wdrożeniowym oraz utrzymaniu systemów portalowych do obsługi przyłączeń;
  • Opracowanie dokumentacji projektowej;
  • Testowanie rozwiązań.

WYMAGANIA: Programista Java

  • Bardzo dobra znajomość programowania w języku JAVA poparta doświadczeniem w projektach informatycznych;
  • Bardzo dobra znajomość takich technologii i narzędzi jak: Java Standard Edition 8;
  • Znajomość języka SQL (preferowane środowisko MS SQL Server) oraz DB2;
  • Znajomość notacji BPMN 2.0;
  • Znajomości, przynajmniej w stopniu podstawowym, relacyjnych baz danych.

MILE WIDZIANA:

  • Dobra znajomość metodyk zarządzania projektami: Prince2, Scrum;
  • Umiejętność tworzenia interfejsów Web Service, Rest.

WYMAGANIA: Analityk systemowy

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu wymagań;
  • Umiejętność modelowanie procesów biznesowych w notacji BPMN 2.0;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji analitycznej i projektowej.

  • Znajomość MS SQL Server.

OFERUJEMY:

  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport.

Lokalizacja: Warszawa, Poland