Projektant/Programista .NET/SQL

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Finansowa.
Lokalizacja: Warszawa.
Język projektu: polski.
Start: ASAP.
Czas trwania: na początku ok. 63 MD w okresie od 15.03.2018 do 31.08.2018 (potem możliwość przedłużenia umowy na pełen etat, UoP)

ZADANIA:

  • Rozwój aplikacji biznesowych (projektowanie, development oraz testy)
  • Optymalizacja kodu a także architektury aplikacji
  • Szacowanie pracochłonności dla wytwarzanego oprogramowania
  • Proponowanie rozwiązań architektonicznych
  • Współudział w pracach związanych z eksploatacją i utrzymaniem systemów
  • Wykonywanie testów systemowych oraz integracyjnych
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki : informatyka lub pokrewne
  • Minimum 2-letniego doświadczenia jako programista SQL i/lub .NET
  • Bardzo dobrej znajomości SQL
  • Bardzo dobrej znajomości języków programowania: VBA, .NET i C#
  • Znajomość MS SQL Server 2012, MS Access 2010

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w obszarze testowania oprogramowania
  • Doświadczenie w pracy w formule zwinnej (np. SCRUM)
  • Umiejętność rozwiązywania zagadnień algorytmicznych
  • Umiejętności pracy w zespole, samodzielności, szybkiego uczenia się

OFERUJEMY:

  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport

Lokalizacja: Warszawa, Poland