Architekt Techniczny / Infrastrukturalny

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Bankowość.
Lokalizacja: Kraków
Język projektu: polski angielski.
Start: ASAP.
Czas trwania: 12 miesięcy + możliwe przedłużenie.

ZADANIA:
Projektowanie architektury technicznej.
Monitorowanie realizacji i aktualizacji architektury strategicznej oraz pośredniej w obszarze infrastruktury (w tym sieci) dla obszaru biznesowego Banku.
Wsparcie architektów i projektantów w wycenie i przygotowaniu koncepcji architektonicznych.
Ocena koncepcji architektonicznych w obszarze infrastruktury przygotowanej przez dostawców zewnętrznych.
Wspieranie obszaru testów w początkowym przygotowaniu środowisk testowych.
Zapewnnienie transferu wiedzy do projektów nt. infrastruktury Banku.

WYMAGANIA:
Umiejętność posługiwania się ramami architektonicznymi TOGAF, znajomość szablonów i sposobów opisu architektury systemów informatycznych.
Znajomość narzędzi służących do modelowania architektury, umiejętność modelowania w UML, BPMN oraz ArchiMate.
Wiedza na temat dobrych praktyk z obszaru zarządzania IT (np. ITIL, COBIT).
Umiejętność zarządzania projektami i/lub programami.
Dobra znajomość języka angielskiego – C1/C2.
Doświadczenie w projektach dotyczących transformacji organizacji związanych z istotną transformacją złożonej architektury IT.

MILE WIDZIANE:
Certyfikacja ArchiMate.

OFERUJEMY:
Możliwość rozwoju i współpracy z prestiżową firmą outsourcingową.
Kontrakt B2B.
Program rekomendacji.
Benefity: karta Medicover, karta Multisport.

Lokalizacja: Warszawa, Poland