UI/UX Developer

INFORMACJE O PROJEKCIE:

  • Branża: bankowość.
  • Lokalizacja: Warszawa.
  • Język projektu: polski/ angielski.
  • Długość projektu: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.
  • Start: ASAP.
  • Współpraca typu: B2B.
  • Stawka: do 95 zł netto+vat/1h.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie AI, GUI, UX dla nowego serwisu WWW - RWD dla Bankowości Internetowej oraz rozwój Bankowości Mobilnej.
  • Projektowanie elementów UI (w formie makiet i/lub interaktywnych prototypów) wraz z niezbędną specyfikacją funkcjonalną.
  • Wsparcie dla zespołów rozwojowo - analitycznych w dziedzinie architektury informacji, wizualizacji oraz interakcji.
  • Projektowanie architektury informacji i interfejsów oraz interakcji z użytkownikiem dla serwisów webowych
  • Współpraca z działem graficznym oraz programistami.
  • Współpraca z dostawcami i usługodawcami zewnętrznymi (agencje, dostawcy oprogramowania, firmy badawcze).
  • Opracowanie guidelines do ekosystemu bankowości RWD.
  • Koordynacja i utrzymywanie biblioteki komponentów zgodnej z koncepcją Atomic Design.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w projektowaniu serwisów web w technologii RWD i aplikacji mobilnych.
  • Doświadczenie w projektowaniu makiet, flow i architektury informacji.
  • Umiejętność przeprowadzania testów użyteczności.
  • Znajomość procesów UCD, Material Design, iOS Human Interface Guidelines oraz zagadnień z obszaru WCAG 2.0.
  • Znajomość narzędzi: Axure, Adobe Creative Suite, Sketch, Zeplin, Photoshop CC
  • Znajomość HTLM5, CSS3.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w modelu B2B.
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport.
  • Program rekomendacji.

Start: ASAP
Czas trwania: 6 miesięcy +
Lokalizacja: Warszawa, Poland