Kierownik projektu

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Branża: Finansowa.
Lokalizacja: Warszawa.
Długość projektu: 6 miesięcy.
Start: 05.2018.
Współpraca typu: B2B.

ZADANIA:
  • Analizuje i interpretuje potrzeby klientów biznesowych.
  • Odpowiada za realizację projektów w ustalonych ramach czasowych, budżetowych i jakościowych.
  • Planuje i zarządza zakresem projektu, odpowiada za kompletność zdefiniowanych wymagań względem oczekiwań klientów biznesowych.
  • Bierze udział w projektowaniu rozwiązania funkcjonalnego oraz architektury IT.
  • Nadzoruje i koordynuje realizację powierzonych zmian / wdrożeń.
  • Zarządza harmonogramem i koordynuje prace zespołów projektowych.
  • Współpracuje z programistami, testerami, klientem biznesowym i zespołami technicznymi.
  • Koordynuje prace zespołu projektowego i dostawców realizujących zmiany.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, matematyka, itp.).
  • Umiejętność zarządzania zespołem: ustalanie priorytetów, koordynacja prac, zarządzanie zasobami.
  • Umiejętność wykonywania analiz i opracowania wymagań dla systemów.
  • Umiejętność modelowania systemu i procesów biznesowych (UML, BPMN).
  • Umiejętność współpracy z dostawcami wewnętrznymi, zewnętrznymi oraz innymi jednostkami Banku.
  • Znajomość wzorców projektowych, architektury wielowarstwowej, relacyjnych baz danych.
  • Dodatkowymi atutami będą: znajomość narzędzi wspierających projektowanie (Enterprise Architekt) oraz zagadnień SCRUM, TOGAF, ITIL, DevOps.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Systematyczność i zaangażowanie.

MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie w projektach dla bankowości, w tym z obszaru BI, CRM, BPM, hurtowni danych.
  • Doświadczenie w programowaniu.
  • Doświadczenie w pracy zespołowej przy zastosowaniu metod zwinnych (SCRUM).

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.

Lokalizacja: Warszawa, Poland