#10879 | 2018-03-26 Wrocław, Poland

Programista .NET

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Finansowa
Lokalizacja: Praca w siedzibie Klienta, Wrocław (Ul. Malarska)
Język projektu: polski
Współpraca typu: B2B
Długość projektu: do końca 2018 z możliwością przedłużenia
Start: ASAP

ZADANIA:

  • Tworzenie oprogramowania w technologiach Microsoft z zakresu wsparcia procesów biznesowych i systemów backoffice
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Dbałość o jakość oprogramowania
  • Wsparcie merytoryczne dla pozostałych członków zespołu.

WYMAGANIA TECHNICZNE:

  • Praktyczna umiejętność programowania w technologii ASP.NET, ASP.NET MVC, C# (doświadczenie min. 2 lata)
  • Sprawne programowanie w VB.NET
  • Znajomość platformy .NET Framework
  • Umiejętność budowania rozwiązań z wykorzystywania narzędzia Entity Framework
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z MS SQL Server oraz doświadczenia w optymalizacji kodu SQL
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych, dobra znajomość CSS, DHTML, JavaScript, jQuery, Ajax, XML, Bootstrap
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z webserwisami oraz usługami tworzonymi w technologii WCF
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli TFS
  • Znajomość cyklu tworzenia i testowania oprogramowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji

OFERUJEMY:

  • Ciekawy i rozwojowy projekt z długofalową współpracą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w modelu B2B uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • Okolicznościowe, firmowe spotkania integracyjne
  • Program rekomendacji

Start: 05.2018
Czas trwania: Do końca roku
Lokalizacja: Wrocław, Poland