#10926 | 2018-03-26 Grodzisk Mazowiecki, Poland

Programista C/C++

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Branża: Automatyzacja dystrybucji biletów.
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki.
Start: ASAP.
Czas trwania: 12 miesięcy

ZADANIA:
Projektowanie, rozwój i wdrażanie aplikacji C/C++ na platformie Linux.
Analiza wymagań.
Tworzenie dokumentacji technicznej.
Wykrywanie błędów, korektę oraz implementację rozszerzeń.
Wparcie zespołu projektowego.

WYMAGANIA:
Znajomość systemu operacyjnego Linux (Ubuntu).
C/C++.
Biblioteka Qt.
Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji.
Biblioteka Boost.
Qt Quick.
HTML.
UML i wzorce projektowe.
System kontroli wersji Git/SVN.

OFERUJEMY:
Możliwość rozwoju i współpracy z międzynarodową firmą outsourcingową.
Kontrakt B2B.
Program rekomendacji.
Benefity: karta Medicover, karta Multisport.
Kontrakt w dynamicznie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem.
Samodzielne stanowisko.
Elastyczne warunki zatrudnienia.

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki, Poland