Release Manager

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Finansowa / Bankowość
Lokalizacja: Praca w siedzibie Klienta (Warszawa, Śródmieście)
Język projektu: Polski/angielski (dobra znajomość)
Współpraca typu: B2B
Stawka: Do 140 zł/h (w zależności od doświadczenia)
Długość projektu: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
Start: ASAP

ZADANIA:
  • Zarządzanie kalendarzem wydań oraz zależnościami między wydaniami
  • Ustalanie zakresu i harmonogramu wydania w tym ustalanie kamieni milowych wydania
  • Monitoring stanu prac nad wydaniem, udział w priorytetyzacji i kwalifikacji inicjatyw do wydań
  • Przygotowanie analizy wpływu wydania na ciągłość działania oraz konsekwencji biznesowych wydania
  • Zapewnienie współpracy i synchronizacji prac pomiędzy różnymi zespołami projektowymi
  • Opracowywanie planów i nadzór nad procesem realizacji wydań zintegrowanych
  • Opracowywanie planu jakości dla wydania, zarządzanie ryzykiem w wydaniu

WYMAGANIA:
  • Min. 4 letnie doświadczenie w obszarze projektowania i programowania systemów IT
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Posiadanie umiejętności zarządzania procesem zmiany w zintegrowanym środowisku
  • Posiadanie bardzo dobrej umiejętności organizacji procesu wytwórczego oprogramowania oraz podstawowej wiedzy o architekturze korporacyjnej
  • Posiadanie umiejętności zarządzania zależnościami pomiędzy projektami oraz zasobami współdzielonymi pomiędzy projekty
  • Doświadczenia w pracy jako merytoryczny lider zespołu
  • Znajomości narzędzi wspierających proces zarządzania wydaniami zintegrowanymi (JIRA, MS Project, SDM)
  • Praktyczna znajomość biblioteki najlepszych praktyk ITIL
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

MILE WIDZIANA:
  • Znajomość zagadnień integracji systemów i procesów
  • Doświadczenie na stanowisku odpowiedzialnym za zarządzanie wydaniami w zintegrowanych środowiskach

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż

Lokalizacja: Warszawa, Poland
Wymagania: Przynajmniej 5 lata doświadczenia zawodowego w IT.