Tester Wydajności Systemów IT

INFORMACJE O PROJEKCIE:

  • Branża: Ubezpieczenia.
  • Lokalizacja: Warszawa.
  • Wynagrodzenie: 60-65/h
  • Długość projektu: 4 miesiące.
  • Start: 14.05.2018
  • Współpraca typu: B2B

ZADANIA W PROJEKCIE:

  • Analiza wymagań niefunkcjonalnych oraz projektowanie testów wydajnościowych.
  • Budowa skryptów zasilających systemy w dane testowe oraz symulujących obciążenie.
  • Przeprowadzanie testów wydajnościowych.
  • Testy webService (wraz budową zaślepek).
  • Identyfikacja oraz analiza wykrytych podczas testów wydajnościowych problemów/defektów.
  • Raportowanie wyników testów wydajnościowych i jakości oprogramowania.

WYMAGANIA:

  • Znajomość tematyki testowania wydajnościowego oprogramowania.
  • Znajomość wybranego narzędzia służącego symulacji obciążenia w systemach IT (JMeter, Grinder, Gatling, SOAP UI etc.).
  • Wymagana bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego narzędzia open source służącego testom wydajnościowym.
  • Umiejętność analizy i interpretacji wyników testów wydajnościowych i danych pochodzących z monitoringu systemów.
  • Umiejętność interpretacji mierników pracy podstawowych komponentów systemów IT: serwerów, systemów operacyjnych, serwerów aplikacyjnych, silników bazodanowych.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie na stanowisku programisty lub administratora.
  • Znajomość narzędzi klasy enterprise (firm HP, Oracle, IBM, itp.)
  • Znajomość narzędzi służących monitoringowi komponentów IT.

OFERUJEMY:
  • Kontrakt czasowy oraz możliwość dalszej współpracy.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Program rekomendacji.

Benefity: karta Medicover, karta Multisport

Lokalizacja: Warszawa, Poland