Młodszy Specjalista ds. wsparcia IT

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Ubezpieczeniowa/ Finansowa
Lokalizacja: Praca w siedzibie Klienta (Warszawa, Mokotów)
Język projektu: Polski
Współpraca typu: B2B
Stawka: Do 35 zł/H
Długość projektu: ok. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
Start: 21.05.2018

ZADANIA:

  • Codzienne wsparcie bezpośrednie oraz obsługa 95 użytkowników - obsługa zgłoszeń informatycznych poprzez eliminację błędów i usterek, wdrażanie nowych rozwiązań, aktualizację oprogramowania i modyfikację sprzętu przy wykorzystaniu dostępnej wiedzy i narzędzi,
  • Wdrażanie i utrzymywanie standardów środowiska biurowego poprzez realizację wytycznych dotyczących standaryzacji platformy biurowej,
  • Uczestnictwo w procesie zarządzania zasobami IT (sprzęt i oprogramowanie) poprzez realizacje zgłoszeń i wniosków w zakresie dodania, modyfikacji, wycofania z eksploatacji zasobów IT.

WYMAGANIA:

  • Roczne doświadczenie w obszarze wsparcia użytkownika w zakresie obsługi zgłoszeń informatycznych,
  • Biegła znajomość systemów MS Windows 7,
  • Znajomość systemów serwerowych Windows 2003/2008,
  • Wykształcenia średniego o profilu informatycznym,
  • Umiejętności bardzo dobrej organizacji pracy, systematyczności i dokładności,
  • Prawa jazdy kategorii B,
  • Praktyczna wiedza w zakresie sieci LAN/WAN/Internet,
  • Dobra znajomość usług katalogowych Active Directory, LDAP oraz konfiguracji urządzeń peryferyjnych.

OFERUJEMY:

  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż

Lokalizacja: Warszawa, Poland