Analityk Tableau

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Ubezpieczeniowa.
Lokalizacja: Praca w siedzibie klienta w Warszawie (Al. Jana Pawła II).
Język projektu: Polski.
Współpraca typu: B2B.
Stawka: Do 125zł/H.
Długość projektu: warsztaty 6 dni.
Start: ASAP.

ZADANIA:
Podczas warsztatów konsultant będzie pomagać i wspierać pracowników IT podczas zapoznaniu pracowników Biura Nieruchomości z nowymi technologiami pod kątem możliwości ich wykorzystania do:
  • Optymalizacji kosztów utrzymania nieruchomości.
  • Analizy opłacalności inwestycji.
  • Planowania budżetu.
  • Wykorzystania danych geograficznych do analizy funkcji geoanalitycznych.
  • Ewidencji składników majątku.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w realizacji projektów IT w technologii Tableau min 3 lata.
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu warsztatów.
  • Znajomość pojęć z zakresu zarządzania nieruchomościami.
  • Podstawowa znajomość pojęć finansowych.
  • Rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia.

MILE WIDZIANE:
  • Samodzielność, komunikatywność, otwartość.
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne oraz umiejętności pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.

Lokalizacja: Warszawa, Poland