Młodszy Programista .NET

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Bankowość.
  • Język projektu: polski.
  • Współpraca typu: B2B.
  • Stawka: 60-80 PLN/h (w zależności od doświadczenia).
  • Długość projektu: 31.12.2018 z możliwością przedłużenia (współpraca długofalowa).
  • Start: ASAP.

ZADANIA:
  • aktywny udział w tworzeniu kodu.
  • implementacja rozwiązań, w tym: koordynacja procesu wdrożenia, przygotowanie pakietów instalacyjnych oprogramowania, instalacja i utrzymanie środowisk oprogramowania.
  • współudział przy opracowaniu dokumentacji technicznej.

WYMAGANIA:
  • Min. rok doświaczenia zawodowego.
  • Wykształcenie o profilu technicznym (informatyka/matematyka lub pokrewne).
  • Znajomość języka C# (w tym technologii .NET, ASP.NET, MVC, WebAPI).
  • Znajomość baz danych SQL (ze szczególnym uwzględnieniem T-SQL oraz Entity Framework).
  • Znajomość metodyk zwinnych (Agile, SCRUM).
  • Umiejętności miękkie (komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole).

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:
  • Doświadczenie w realizacji projektów w .NET.
  • Znajomość języka C++.
  • Znajomość technologii front-end na poziomie podstawowym (HTML, CSS, JavaScript, AngularJS, TypeScript, nodeJS, Gulp) i chęć rozwoju w kierunku full-stack.
  • Znajomość narzędzi: Git, TeamCity, JIRA.
  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych.
  • Wiedza nt. działania rynków kapitałowych (Forex, protokół FIX).

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.

Start: ASAP
Czas trwania: 31.12.2018 z możliwością przedłużenia
Lokalizacja: Warszawa, Poland

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Marcin Nowak
Junior Resource Consultant

Telefon kom.+48 509 811 471