Analityk biznesowy - systemowy

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Logistyka.
Lokalizacja: Praca w siedzibie klienta w Warszawie.
Język projektu: Angielski.
Współpraca typu: B2B.
Długość projektu: 3 miesiące z możliwością przedłużenia na kolejne 12 miesięcy.
Start: ASAP.

ZADANIA:
  • Uczestnictwo w pracach zespołów projektowych jako nadzór techniczny.
  • Kontrola wykonania harmonogramu w podprojektach technicznych.
  • Zarządzanie ryzykiem w strumieniach technicznych projektów.
  • Wsparcie procesów zarządzania jakością, w szczególności w zakresie zarządzania dostawcami.
  • Współuczestniczenie w procesach budowy i rozwoju aplikacji w oparciu o wymagania biznesu.
  • Transfer wiedzy w obszarze integracji systemów informatycznych.
  • Przygotowanie analizy wymagań i procesów na potrzeby ofertowania.
  • Analiza wymagań użytkownika i optymalizacja procesów biznesowych.
  • Współpraca z analitykami funkcjonalnymi z oddziałów grupy w innych krajach.
  • Przygotowanie analizy systemowej.
  • Udział w weryfikacji i przygotowaniu dokumentacji na pozostałych etapach prac projektowych.
  • Udział w spotkaniach projektowych zarówno z wykonawcą jak i Klientem wewnętrznym.
  • Kontrola jakości pracy dostawców zewnętrznych, oraz jakości dostarczanego kodu programistycznego.

WYMAGANIA:
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy analityka systemowo-biznesowego.
  • Znajomości narzędzi analitycznych (Visual Paradigm) i narzędzi typu CASE, warunek konieczny.
  • Znajomość narzędzia SoapUI.
  • Bardzo dobra znajomość techniki modelowania wymagań, procesów biznesowych i systemów informatycznych.
  • Praktyczna znajomość UML.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych zagadnień.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w międzynarodowym zespole.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym/zaawansowanym.
  • Gotowość do wyjazdów w Europie średnio 3-5 dni w miesiącu.

MILE WIDZIANE:
  • Samodzielność, komunikatywność, otwartość.
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne oraz umiejętności pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.

Lokalizacja: Warszawa, Poland