Główny Analityk Projektu

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Finansowa
Lokalizacja: Praca w siedzibie Klienta (Warszawa, Śródmieście)
Język projektu: Polski/angielski (dobra znajomość)
Współpraca typu: B2B (możliwość przejścia na etat po pewnym czasie)
Długość projektu: do końca 2018 z możliwością przedłużenia
Start: 02.07.2018

ZADANIA:

  • Wypracowanie i ustrukturyzowanie (wspólnie z interesariuszem biznesowym) potrzeb biznesowych dla nowego wydania
  • Współpraca z architektem rozwiązania w zakresie opracowania koncepcji rozwiązania
  • Wsparcie analityków systemowych na etapie opracowywania backlogów zmian dla poszczególnych systemów
  • Weryfikacja spójności poszczególnych backlogów systemowych oraz zgodności z koncepcja rozwiązania
  • Analiza zgłoszonych w trakcie projekcie zmian (CR)
  • Analiza zidentyfikowanych w trakcie projektu istotnych kwestii otwartych
  • Raportowanie do kierownictwa projektu postępu prac analitycznych na wydanie

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka lub kierunki pokrewne
  • Min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT (analiza systemowa i biznesowa)
  • Umiejętność modelowania danych
  • Znajomość SQL oraz narzędzia Enterprise Architect
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielności, szybkiego uczenia się
  • Dobra znajomość języka angielskiego

MILE WIDZIANA:

  • Znajomość branży ubezpieczeniowej lub finansowej
  • Doświadczenie w pracy wzespołach zwinnych

OFERUJEMY:

  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play
  • Pakiet benefitów, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i karty MultiSport
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż

W celu uzyskania odpowiedzi na dodatkowe pytania zachęcam do kontaktu.

Czas trwania: 31.12.2018 (ok. 130 MD)
Lokalizacja: Warszawa, Poland