Analityk Danych w Środowisku SAS

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Branża: Bankowość/finansowa
Lokalizacja: Warszawa
Długość projektu: Pierwszy kontrakt do końca 2018 + przedłużenie
Język projektu: Polski
Start: ASAP
Współpraca typu: B2B
Stawka: do 700 PLN za dzień w zależności od doświadczenia

ROLA W PROJEKCIE:
  • Analiza danych w ramach istnejącego modelu ratingowego do oceny klientów banku.

ZADANIA:
  • Ocena spełnienia warunków przez klientów banku na podstawie parametrów założonych w systemie ratingowym
  • Ocena poziomu ryzyka związanego z ratingiem klientów banku
  • Współpraca z zespołami technicznymi i biznesowymi

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w analizie danych
  • Doświadczenie sektorze finansowym będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość środowiska SAS
  • Znajomość MSSQL

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz pakiet świadczeń socjalnych

Start: ASAP
Czas trwania: Do końca 2018 z możliwością przedłużenia
Lokalizacja: Warszawa, Poland