Analityk systemowy

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Bankowość korporacyjna.
Lokalizacja: Praca w siedzibie klienta w Warszawie (Al. Jana Pawła II 24, 00-133).
Język projektu: Polski.
Współpraca typu: B2B.
Długość projektu: do grudzień 2019 z możliwością przedłużenia.
Start: ASAP.

ZADANIA:

  • Analiza narzędzi wspierających aktualne procesy biznesowe oraz wykorzystywanych funkcjonalności.
  • Analiza potrzeb biznesowych oraz ich dekompozycja, do poziomu szczegółowej analizy zmian w rozproszonym środowisku systemów informatycznych.
  • Współudział w opracowaniu technologicznej koncepcji rozwiązania.
  • Przygotowanie dokumentacji analitycznej.
  • Odbiór i ocena produktów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych.
  • Opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania.
  • Wsparcie w testach, wdrożeniu i stabilizacji.
  • Udział w innowacyjnych projektach.

WYMAGANIA:

  • Praktyczna znajomość UML, narzędzi typu CASE (mile widziany: Enterprise Architect) oraz narzędzi i metod wspierających zarządzanie wymaganiami.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka lub pokrewne.
  • Znajomość notacji BPMN, doświadczenia w projektach z zakresu automatyzacji procesów, biznesowych i obiegu dokumentów.
  • Praktyczna znajomość systemów klasy BPM.
  • Znajomość metod AGILE i Waterfall.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT (obszar analiz biznesowych i systemowych).
  • Wysoko rozwinięta komunikatywność i ukierunkowania na zrozumienie i zaspokojenie potrzeb biznesowych klienta wewnętrznego.
  • Kreatywność, zaangażowanie i proaktywność w działaniu.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

MILE WIDZIANE:

  • Samodzielność, komunikatywność, otwartość,
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne oraz umiejętności pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport.
  • Długofalową współpracę przy projektach z różnych branż.

Lokalizacja: Warszawa, Poland