Specjalista ds. Rekrutacji - staż

Opis stanowiska:

  • wsparcie zespołu rekrutacyjnego w prowadzonych projektach rekrutacyjnych
  • wyszukiwanie specjalistów IT z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych kandydatów
  • prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych i spotkań z kandydatami

Wymagania:

  • studenci ostatniego roku, absolwenci kierunków (ZZL, socjologia, psychologia, filologia, informatyka)
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • pracowitość, sumienność i otwartość na nowe wyzwania zawodowe
  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z kształtowaniem kariery zawodowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • realną szansę zdobycia stałego zatrudnienia
  • pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną atmosferę pracy
  • podnoszenie kwalifikacji (wewnętrzne szkolenia techniczne)

Lokalizacja: Warszawa
Type: Freelance

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Krzysztof Piłka
Senior Resource Manager

Telefon+48 515 069 931