#4666 | 2017-09-18 Toruń, Poland

Full stack .NET / Toruń

Dla klienta z branży farmaceutycznej, poszukujemy osoby na stanowisko: Programista Frontend.

Zakres obowiązków:
  • Współudział w tworzeniu architektury rozwiązań
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Współudział w planowaniu testów funkcjonalnych i integracyjnych (DDD, BDD)

Wymagania:
  • Doświadczenie w .NET (3.5, 4.0, 4.5), MS SQL 2008/2012
  • Znajomość języków C#, T-SQL, XHTML / CSS / JS / jQuery oraz standardów W3C
  • Bardzo dobra znajomość AgularJS, KnockoutJS
  • Znajomość Visual Studio 2010/2013, Resharper, NuGet, SQL Server Management Studio, Subversion

Mile widziane:
  • znajomość programów graficznych w stopniu zapewniającym przeniesienie projektu graficznego do HTML5 i CSS3
  • znajomość SASS/LESS

Oferujemy:
  • Długoterminową współpracę na kontrakcie B2B
  • Dofinansowanie do Pakietu Medycznego Medicover
  • Pracę nad ciekawymi, zróżnicowanymi projektami

Start: ASAP
Czas trwania: Długoterminowa współpraca
Lokalizacja: Toruń
Wymagania: Przynajmniej trzy lata doświadczenia zawodowego w IT.