#4666 | 2017-09-18 Toruń, Poland

Full stack .NET / Wynagrodzenie do 700 zł netto na fakturę za dzień / Toruń

Dla klienta z branży farmaceutycznej, poszukujemy osoby na stanowisko: Programista Frontend.

Zakres obowiązków:
  • Współudział w tworzeniu architektury rozwiązań
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Współudział w planowaniu testów funkcjonalnych i integracyjnych (DDD, BDD)

Wymagania:
  • Doświadczenie w .NET (3.5, 4.0, 4.5), MS SQL 2008/2012
  • Znajomość języków C#, T-SQL, XHTML / CSS / JS / jQuery oraz standardów W3C
  • Bardzo dobra znajomość AgularJS, KnockoutJS
  • Znajomość Visual Studio 2010/2013, Resharper, NuGet, SQL Server Management Studio, Subversion

Mile widziane:
  • znajomość programów graficznych w stopniu zapewniającym przeniesienie projektu graficznego do HTML5 i CSS3
  • znajomość SASS/LESS

Oferujemy:
  • Długoterminową współpracę na kontrakcie B2B
  • Dofinansowanie do Pakietu Medycznego Medicover
  • Pracę nad ciekawymi, zróżnicowanymi projektami

Start: ASAP
Czas trwania: Długoterminowa współpraca
Lokalizacja: Toruń
Wymagania: Przynajmniej trzy lata doświadczenia zawodowego w IT.

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Konrad Smuga
Resource Consultant