#5110 | 2015-10-15 Warszawa/Łódź, Poland

Administrator sieci klasy Enterprise

Poszukujemy specjalisty na stanowisko Administrator sieci klasy Enterprise do współpracy w projekcie w obszarze bankowości.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.
  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w IT.
  • Znajomość protokołów rodziny TCP/IP oraz protokołów LAN i WAN.
  • Znajomość zagadnień z zakresu switchingu, routingu i bezpieczeństwa sieci (firewall, IPS, Proxy).
  • Znajomość zagadnień z zakresu platform wirtualnych.
  • Doświadczenie w administracji i konfiguracji urządzeń sieciowych klasy enterprise,
  • Umiejętność administrowania systemami Windows oraz UNIX.
  • Umiejętność planowania/projektowania infrastruktury sieciowej.
  • Umiejętność pisania dokumentacji/procedur.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i czytanie/pisanie dokumentacji.

Zadania Administratora:
  • Uczestniczenie w projektach informatycznych, zgodnie z kompetencjami Wydziału.
  • Zapewnienie wsparcia użytkowników w zakresie systemów komunikacyjnych Banku.
  • Prowadzenie i ewidencja eksploatowanego sprzętu i oprogramowania komunikacyjnego Banku.
  • Tworzenie i aktualizowanie procedury eksploatacyjne.
  • Przyjmowanie do eksploatacji nowych systemów komunikacyjnych zgodnie z przyjętymi w Banku zasadami.
  • Prowadzenie obsługę serwisową systemów dostępowych w zakresie systemu telekomunikacyjnego.
  • Archiwizowanie konfiguracji urządzeń.
  • Instalowanie nowych wersji oprogramowania.
  • Kontrola poprawności działania sieci poprzez reagowanie na wszelkie zakłócenia i nieprawidłowości.
  • Tworzenie systemu haseł dostępu do urządzeń, przestrzeganie zasad ochrony haseł.
  • Zapewnienie ochrony haseł i dostęp do sieci.
  • Zarządzanie adresacją sieci.
  • Zmiana w konfiguracji urządzeń i systemów sieciowych oraz ich dokumentowanie na bieżąco.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w modelu B2B.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze bankowości/finansów.
  • Pakiet opieki medycznej oraz Multisport.
  • Program rekomendacji.

Start: luty 2017
Czas trwania: 12 miesięcy +
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Type: Freelance