#5277 | 2016-02-19 Poland

Architekt Bezpieczeństwa ( BCP )

Dla naszego klienta, strategicznej spółki Skarbu Państwa poszukujemy osoby na stanowisko Architekt Bezpieczeństwa ( BCP ).

Zadania:
  • Współpraca przy analizie i precyzowaniu wymagań projektów z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu przy tworzeniu dokumentów
  • Opracowanie HLD dla proponowanej formuły realizacji projektu
  • Nadzór nad techniczną stroną projektów i zgodnością z przyjętymi założeniami
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Wsparcie testów

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w roli analityka bezpieczeństwa lub architekta bezpieczeństwa
  • Znajomość norm i standardów bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Znajomość najlepszych praktyk dotyczących bezpieczeństwa IT i rozwiązań informatycznych (w szczególności określenia wymagań i implementacji rozwiązań klasy DLP, RMS, filtrowania treści i eliminacji problemu „end-user computing”)
  • Doświadczenie w tematyce planowania i wdrażania procedur BCP
  • Doświadczenie w implementacji platform do zarządzania ryzykiem
  • Doświadczenie w realizacji projektów z udziałem podwykonawców (RFI, RFP, itp.)
  • Doświadczenie w planowaniu i projektowaniu modeli architektury korporacyjnej (w obszarze bezpieczeństwa)
  • Znajomość TOGAF, UML, BPMN
  • Posiadanie jednego z certyfikatów: CISSP, CISA, CISM, CRISC, CBCP
  • Praktyczna znajomość ITIL
  • Praktyczna znajomość aplikacji Sparx Enterprise Architect

Start: ASAP
Czas trwania: 12 m-cy +

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Krzysztof Piłka
Senior Resource Manager

Telefon+48 515 069 931