Konsultant BI (Microsoft BI)

Poszukujemy Konsultantów Business Intelligence ze specjalizacją w Microsoft BI.

Zakres obowiązków
  • Praca w obszarze integracji i raportowania z systemów nadzorujących hosting serwisów.

Wymagania:
  • Co najmniej 2- letnie komercyjne doświadczenie w obszarze BI z użyciem narzędzi takich jak: Microsoft Power BI, SSIS, SSAS itp.
  • Znajomość baz danych MSSQL oraz procesów ETL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
  • Chęć pracy w środowisku międzynarodowym ze skandynawską kulturą pracy.

Mile widziane:
  • Znajomość SAP B/W

Oferujemy:
  • Kontrakt B2B i długoterminową współpracę.
  • Wynagrodzenie do 120zł/h netto na fakturze Vat.
  • Dopłata do prywatnej opieki medycznej Medicover oraz karty Multisport.

Start: ASAP
Czas trwania: Długoterminowa współpraca
Lokalizacja: Warszawa