#5682 | 2016-03-03 Toruń, Poland

Programista PHP

Poszukujemy Programisty PHP, który dołączy do dużego projektu w branży FMCG.

Zadania Konsultanta PHP:
  • Współudział w tworzeniu architektury rozwiązań.
  • Projektowanie plus implementacja.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Współudział w planowaniu testów funkcjonalnych i integracyjnych

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego.
  • Doświadczenie w tworzeniu systemów klasy Enterprise.
  • Praktyczna znajomość PHP5 (OOP) oraz MySQL.
  • Znajomość technologii AJAX, JSONP oraz REST.
  • Znajomości HTML/CSS w stopniu umożliwiającym wdrażanie/edycję widoków.
  • Umiejętności pisania bezpiecznego i przejrzystego kodu.
  • zdolności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Mile widziane: umiejętność pisania testów automatycznych (PHPUnit, Behat), znajomość frameworka Symfony 2 / Codeigniter, znajomość systemu kontroli wersji, znajomość frameworka Bootstrap.

Oferujemy:
  • Pracę w doświadczonym zespole.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, karta Multisport.
  • Program rekomendacji.

Czas trwania: 6 miesięcy+
Lokalizacja: Toruń
Wymagania: Przynajmniej trzy lata doświadczenia zawodowego w IT.