Analityk Hurtowni Danych

Zadania:
  • realizacja zadań analitycznych w bieżącym rozwoju hurtowni danych, analiza danych źródłowych,
  • projektowanie docelowych struktur,
  • przygotowywanie dokumentacji funkcjonalnej,
  • współpraca z programistami i biznesem.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość SQL-a i doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych,
  • dobra znajomość usług i produktów bankowych, procesów sprawozdawczości obligatoryjnej i zarządczej,
  • znajomość zagadnień związanych z hurtownią danych,
  • znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania,
  • umiejętność tworzenia raportów i testowania jakości danych
  • wysoko rozwinięte umiejętności myślenia analitycznego,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i komunikatywność,
  • terminowość realizacji zadań,
  • motywacja do poszerzania wiedzy i zdobywania oświadczeń zawodowych w obszarze analiz i programowania.

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover) i kartę Multisport,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę z nowoczesnymi systemami informatycznymi,
  • ciekawe i rozwojowe zadania.

Start: 04/05/2016
Czas trwania: 4 mc-e z możliwością przedłużenia
Lokalizacja: Warszawa