#6466 | 2016-06-20 Warszawa/Kraków, Poland

Koordynator Testów IT (bankowość)

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą przy ciekawym projekcie w prestiżowej organizacji do rekrutacji na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja testów aplikacji i systemów bankowych.
  • Nadzorowanie i kontrola pracy zespołu testerów.
  • Przygotowywanie planu i harmonogramu testów.
  • Raportowanie postępu w testach.
  • Opiniowanie dokumentów projektowych.
  • Zarządzanie testami w HP ALM.

Wymagania:
  • Doświadczenie w koordynacji testów, najlepiej w sektorze finansowym.
  • Kompetencje z zakresu zarządzania pracą zespołu, planowania testów i nadzorowania ich przebiegu.
  • Znajomość metodyki testów zgodnej ze standardem ISTQB.
  • Znajomość HP ALM lub HP Quality Center.

Oferujemy:
  • Kontrakt B2B - pierwszy na okres 4 miesięcy.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport.
  • Pracę w jednej z najbardziej prestiżowych firm z sektora bankowego.
  • Ciekawe projekty.

Start: ASAP
Czas trwania: pierwszy kontrakt - 4 miesiące
Lokalizacja: Warszawa/Kraków