#6545 | 2016-06-29 Poland

Tester BI

Dla jednego z naszych klientów z sektora bankowego poszukujemy osoby na stanowisko Testera BI.
Wymagania jakie są stawiane kandydatowi:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane bankowość, informatyka),
  • Znajomość narzędzi wspierających testy – HP Quality Center, JIRA,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • Orientacja na jakość i profesjonalizm w pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie.

Mile widziane:
  • Certyfikat ISTQB (poziom podstawowy),
  • znajomość obszaru raportowania zarządczego lub sprawozdawczości,
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych,
  • Znajomość metodyk testowych oraz procesu wytwarzania oprogramowania,
  • Podstawowa znajomość wybranych technologii i języków programowania dedykowanych BI
(Oracle, Informatica, SAS, SAP BI lub inne) oraz języków programowania SQL, PL/SQL, Java, PH
  • Praktyczna znajomość wykorzystania narzędzi i rozwiązań Open Source jako dodatkowy atut.

Zadania na stanowisku:
  • Wykonywanie testów oprogramowania (przygotowanie scenariuszy, skryptów, wykonywanie
testów) zgodnie ze standardami ISTQB,
  • Przygotowanie danych testowych w oparciu o istniejące instrukcje,
  • Rejestracja wyników testów w narzędziach do zarządzania testami,
  • Rejestracja błędów w narzędziach do zarządzania testami,
  • Przygotowanie raportów z testów,
  • Wsparcie w przygotowaniu środowiska testowego, użytkowników biznesowych na etapie prowadzenia testów, pozostałych pracowników zespołu w zadaniach testowych, przełożonego w realizacji zadań związanych z prowadzeniem testów.

Co oferujemy:
  • Zatrudnienie na kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport.
  • Pracę w jednej z najbardziej prestiżowych firm w regionie,
  • Ciekawe projekty.

Start: 1 sierpnia 2016 r.
Czas trwania: 6 miesięcy