Administrator Platformy SaaS

Nasz Klient oferuje światowej klasy rozwiązania dla Contact Centers w modelu CCaaS (SaaS): wielokanałowy contact center (telefon, email, czat, fax, sms, video, social media), WFM, skrypter agenta, visual IVR, hostowany 3cx, usługi telekomunikacyjne.

Główne Zadania:

  • Planowanie rozwoju, testy i utrzymanie operatorskiej sieci LAN / WAN / Internet w dwóch zdalnych Data Center.
  • Konfiguracja i utrzymywanie prywatnych styków MPLS/ME/VLAN z operatorami i klientami.
  • Wspomaganie rozwoju, testów klastrów HyperV
/ Proxmox.
  • Debugging i rozwiązywanie incydentów dla zgłoszonych problemów sieciowych i systemowych.
  • Opieka nad centralnym systemem monitoringu i przetwarzania logów.
  • Proaktywna analiza anomalii w sieci i platformie głosowej.

Oczekiwane kompetencje:

  • Znajomość zagadnień : QoS, BGP, OSPF, IPSEC/VTI, SDN, DCB, ETH 40G.
  • Znajomość routerów opartych o JunOS lub Vyatta/VyOSa.
  • Znajomość Linux , Wirtualizacji HyperV.
  • Znajomość metod redundancji dla wszystkich warstw.

Mile widzane:

  • Znajomość: Freeswitch, Kamailio/OpenSIPS, VoipMonitor, Homer.
  • Doświadczenie w pracy: NXLOG, Graylog2/ElasticSearch, Dashing.
  • Praktyka w NGINX, HAProxy, Pacemaker, LinuxHA, IIS, MSSQL.
  • Znajomość Bash, Perl, Ruby, PHP, Golang, TSQL.
  • VoIP w sieciach operatorskich.

Oferujemy:

  • Długoterminowy kontrakt B2B na atrakcyjnych warunkach uzależnionych od doświadczenia.
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Współpracę z międzynarodowymi partnerami firmy.
  • Styczność z nowoczesnymi technologiami i realną szanse rozwoju kompetencji.
  • Środowisko pracy nastawione na ciągłe podnoszenie kwalifikacji.

Start: ASAP
Czas trwania: kontrakt długoterminowy
Lokalizacja: Warszawa
Type: Freelance