Specjalista ds. Wdrożen i utrzymania (.NET)

Dla naszego klienta zajmującego się świadczeniem usług teleinformatycznych dla branży energetycznej poszukuje specjalisty od wdrożeń i utrzymania rozwiązań webowych.
Zadania:

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów u Klientów oraz wewnątrz organizacji.
  • Przygotowywanie i prowadzenie testów wydajnościowych oraz integracyjnych.
  • Tworzenie skryptów PowerShell oraz monitoring parametrów pracy systemów.
  • Weryfikacja kodów źródłowych.
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej.
Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia we wdrażaniu, testowaniu oraz optymalizacji rozwiązań WEB (WWW, WebService, WCF, JavaScript, etc.).
  • Znajomość tematyki sieciowej (load balancing, SSL, etc.).
  • Znajomość .NET Framework oraz wiedza pozwalająca na weryfikację i optymalizację kodów źródłowych.
  • Znajomość środowiska serwerowego Microsoft: MS Server, MS SQL Server, IIS, Etc.
  • Umiejętność analizowania niskopoziomowych logów.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu przypadków testowych oraz prowadzenie testów integracyjnych oraz wydajnościowych.
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej.
  • Doświadczenie z rozwiązaniami klasy WorkFlow.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w programowaniu na platformie .NET i stosowaniu dobrych praktyk programistycznych.
  • Znajomość platformy SharePoint.
  • Doświadczenie w projektowaniu architektury bazodanowej.
  • Doświadczenie w optymalizacji pracy systemów opartych na rozwiązaniach Microsoft.
  • Znajomość notacji UML.

Lokalizacja: Warszawa, Poland
Type: Freelance