#7519 | 2016-12-02 Toruń, Poland

Analityk Systemowy (ze znajomością MS Dynamics AX)

Do projektu związanego z wdrożeniem i rozwojem systemu Microsoft Dynamics AX, poszukujemy doświadczonego Analityka Systemowego.

Zadania:
  • Uczestnictwo w projekcie wdrożenia oraz rozwoju systemu Microsoft Dynamics AX.
  • Wsparcie w zakresie użytkowania wdrażanego rozwiązania.
  • Przeprowadzanie analiz systemowych.
  • Projektowanie nowych funkcjonalności systemów IT.
  • Tworzenie szczegółowej specyfikacji funkcjonalnej.
  • Współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym przy analizie zakresu zmian w systemach informatycznych.
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej oraz szkoleniowej.
  • Współpraca z dostawcami.
  • Poszukiwanie i opracowywanie nowych rozwiązań optymalizujących działanie obecnych systemów.

Wymagania:
  • Znajomość systemu MS Dynamics AX oraz zagadnień relacyjnych baz danych.
  • Zdolności analityczne.
  • Doświadczenie w tworzeniu specyfikacji/dokumentu wymagań/analizy (dekompozycja wymagań, przypadki użycia, scenariusze testowe).
  • Znajomość notacji BPMN i UML.
  • Doświadczenie w prototypowaniu.
  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku Programisty będzie dodatkowym atutem.

Co możemy zaoferować:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w modelu b2b.
  • Umowa o pracę lub kontrakt długoterminowy.
  • Dofinansowanie do opieki zdrowotnej.
  • Unikalną możliwość zrobienia następnego kroku w swojej karierze.

Start: ASAP
Lokalizacja: Toruń, Poland
Type: Freelance