#7580 | 2017-02-02 Gdynia, Poland

Programista systemów zarządzania danymi (MDM)

Do międzynarodowego projektu budowy zaawansowanych narzędzi BI w banku, poszukujemy doświadczonego Programisty Java ze znajomością Systemu Zarządzania Danymi Podstawowymi (MDM/Master Data Management).

Zadania:
  • Praca z narzędziami IBM w celu budowy i rozwoju złożonych systemów zarządzania danymi w międzynarodowym środowisku bankowym.
  • Dostarczanie rozwiązań i aplikacji w języku Java/J2EE i opartych o bazy danych, np.: DB2.
  • Praca w metodyce Agile.
  • Współpraca w projekcie międzynarodowym z możliwością sporadycznych delegacji do krajów skandynawskich.

Oczekiwania:
  • Znajomość technologii IBM: MDM, DataStage.
  • Ekspercka wiedza z zakresu Java/J2EE i swoboda w tworzeniu aplikacji internetowych.
  • Doświadczenie w rozwoju serwera SQL wraz z mechanizmem CDC.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B2).
  • Praktyka w testowaniu aplikacji i znajomość takich narzędzi, jak: JIRA, HP QC.

Oferujemy:
  • Szybki start projektu.
  • Współpracę opartą o długoterminowy kontrakt B2B.
  • Udział w projektach na skalę europejską w środowisku międzynarodowym.
  • Dofinansowanie karty Multisport i opieki medycznej.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia.
  • Skandynawską kulturę pracy.
  • Owoce w biurze.

Start: ASAP
Czas trwania: Projekt długoterminowy.
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Type: Freelance