Administrator Hurtowni Danych

Poszukujemy Administratora Hurtowni Danych do projektu w branży ubezpieczeniowej.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procesów zasilania Hurtowni Danych i raportowania BI.
  • Utrzymanie procesów zasilania i raportowania oraz ich rozwój, optymalizacja oraz uzgodnienie ich z warunkami pozostałych procesów BI.
  • Współpraca z Architektami Hurtowni Danych / BI - zapewnienie informacji o dostępności zasobów do przetwarzania, współtworzenie opracowań architektonicznych w zakresie BI.
  • Wykonywanie instalacji i konfiguracji specjalistycznego oprogramowania na: serwerach dedykowanych Hurtowniom Danych, narzędzi BI, CRM oraz stacjach lokalnych analityków.
  • Wsparcie użytkowników, identyfikacja sytuacji nadzwyczajnych i przekazanie ich do wsparcia zewnętrznego w celu rozwiązania problemów.
  • Wsparcie w procesie tworzenia zabezpieczeń danych i procesów, czynny udział w rozwoju Hurtowni Danych oraz systemów BI.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki (lub ostatnie lata studiów).
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych klasy Unix/Linux.
  • Znajomość języka programowania BASH lub SH.
  • Znajomość podstaw zagadnień sprzętowych i sieciowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umiejętności czytania dokumentacji technicznej.

Mile widziana:

  • Znajomość technologii SAS Institute oraz Oracle Exadata.
  • Wiedza z zakresu badań operacyjnych lub tuningu aplikacji.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w modelu B2B uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport.
  • Pracę w jednej z najbardziej prestiżowych firm z sektora ubezpieczeniowego.
  • Ciekawe projekty.

Start: 15.02.2017r.
Czas trwania: do 31.12.2018r.
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Type: Freelance