#7706 | 2017-01-13 Remote or multiple places in Poland

Projektant Hurtowni Danych (Oracle)

Poszukujemy projektanta hurtowni danych pracującego z technologiami Oracle.

Zakres obowiązków jakie chcemy postawić przed konsultantem to migracja istniejących procesów ETL na nową platformę hurtowni danych. Udział w planowaniu rozwoju hurtowni danych oraz systemów business intelligence. Istotna będzie też współpraca z użytkownikami końcowymi systemów analitycznych oraz innymi uczestnikami projektu.

A tak oczywiście dokumentacja musi być.

Wymagania techniczne niezbędne by z powodzeniem realizować powierzone obowiązki:
Znajomość baz danych Oracle (bardzo mile widziane jeśli potwierdzona certyfikatem OCA DBA lub OCA Developer).
Znajomość języków bazodanowych jak SQL i PL/SQL oraz skryptowych BASH i Shell.
Doświadczenie z pracą w środowisku Unix/Linux.
Mile widziana znajomość platform Exadata i Oracle.

Czas trwania: 1 rok
Lokalizacja: Remote or multiple places in Poland
Type: Freelance