Administrator WebSphere Application Server/MQ

Do jednego z projektów w branży finansowej poszukujemy Administaratora IBM WebSphere Application Server.

Zadania na tym stanowisku:
  • Utrzymanie serwerów aplikacyjnych WAS
  • Utrzymanie środowiska opartego na MQ i WAS
  • Deployment zmian na środowiska testowe i produkcyjne
  • Utrzymanie wysokiej dostępności środowisk
  • Automatyzacja prac administratorskich
  • Monitoring utrzymywanych środowisk
  • Analiza i rozwiązywanie błędów i problemów na utrzymywanych środowiskach

Wymagania:
  • Doświadczenie w utrzymaniu systemów opartych na technologii WAS i MQ
  • Min 3-letnie doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi IBM Websphere
  • Praktyka w konfiguracji IBM MQ i rozwiązywaniu problemów opartych o tę technologię
  • Doświadczenie w utrzymaniu środowisk zintegrowanych mile widziane
  • Praktyczna znajomość konfiguracji IBM MQ i zagadnień dotyczących utrzymania środowisk opartych o tę technologię
  • Doświadczenie w administracji serwerami aplikacyjnymi IBM WAS
  • Umiejętność wydajnościowej konfiguracji serwerów aplikacyjnych IBM WAS
  • Umiejętność pracy w wysokim reżimie czasowym
  • Umiejętność pracy w zespole, efektywna komunikacja i organizacja pracy

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia lub poszerzenia doświadczenia w branży finansów/ubezpieczeń.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia (model B2B).
  • Dofinansowanie karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.

Start: ASAP
Czas trwania: 6 m-cy+
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Type: Freelance