#7900 | 2017-02-02 Kraków, Poland

Specjalista bezpieczeństwa IT

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Ubezpieczenia/finanse.
  • Typ projektu: Bezpieczeństwo it/SIEM.
  • Lokalizacja: praca w siedzibie klienta/w Krakowie z dobrym dojazdem.
  • Język projektu: Polski.
  • Długość i forma projektu: etat.
  • Start: ASAP.

ZADANIA
  • Utrzymanie i rozwój systemu klasy SIEM (Security Information and Event Management).
  • Przygotowywanie i wdrożenie scenariuszy bezpieczeństwa.
  • Zarządzanie incydentami bezpieczeństwa oraz raportowanie zdarzeń.
  • Tworzenie procedur i polityk bezpieczeństwa.

WYMAGANIA:
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy związanej z monitorowaniem bezpieczeństwa IT dużej organizacji.
  • biegła znajomość platformy Windows/Linux.
  • Doskonała znajomość sieci LAN/VLAN/WAN (urządzenia Cisco).
  • Komercyjna znajomość baz danych (SQL, Oracle) oraz serwerów aplikacyjnych.
  • doświadczenie w administrowaniu ArcSight będzie atutem.
  • znajomości standardów zarządzania logami systemów i aplikacji.
  • j. angielskiego na poziomie komunikatywnym – B2.

OFERUJEMY:
  • Dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę wraz z możliwością rozwoju.
  • Dofinansowanie karty Multisport i opieki medycznej.
  • Możliwość udział w skomplikowanych projektach, które pozwolą na dalszy rozwój kompetencji.

Start: ASAP
Czas trwania: etat
Lokalizacja: Kraków, Poland
Type: Employment