Project Management Officer

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Branża: bankowość/finanse.
Typ projektu: PMO.
Lokalizacja: praca w siedzibie klienta/w Warszawie.
Język projektu: Polski.
Długość i forma projektu: długotrwała współpraca B2B.
Start: ASAP – luty 2017.

ZADANIA:
  • Planowanie i nadzorowanie statusów projektów w banku, wraz z ich raportowaniem w systemie.
  • Vendor management – nadzorowanie kontaktów i negocjacje z dostawcami, również w wielopoziomowych projektach.
  • Raportowanie statusów projektów wobec zarządu i komitetów sterujących.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku PMO w dużych strukturach projektowych.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych.
  • Znajomość SharePoint, MS Project lub innego systemu umożliwiającego raportowanie.
  • Znajomość metodyk projektowych, zarówno zwinnych, jak i waterfollowych.
  • j. angielskiego na poziomie komunikatywnym – minimum B2.

OFERUJEMY:
  • Szybki start projektu.
  • Długoterminowy projekt B2B.
  • Dofinansowanie karty Multisport i opieki medycznej.
  • Możliwość udział w skomplikowanych projektach, które pozwolą na dalszy rozwój kompetencji.

Start: ASAP
Czas trwania: projekt długoterminowy
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Type: Freelance