IT Test Manager

Poszukujemy specjalisty na stanowisko IT Test Managera do współpracy w strategicznych projektach z obszaru bankowości.

Zadania:
  • Opracowywanie koncepcji i zasad testowania.
  • Komunikacja: Biznes – środowisko IT (współpraca z analitykami biznesowymi, kierownikami projektów, developerami).
  • Koordynacja harmonogramu prac testowych.
  • Zarządzenie środowiskami testowymi w tym implementacją poprawek.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.
  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze testów.
  • Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu testami/ w koordynacji środowisk testowych.
  • Podstawowa wiedza w zakresie baz danych i martów raportowo-analitycznych.
  • Narzędzia: Jira, TestLink.
  • Pakiet Office (MS Word, MS Excel)
  • Angielski min. B1.

Oferujemy:
  • Pakiet opieki medycznej oraz Multisport.
  • Program rekomendacji.
  • Możliwość zdobycia lub wzbogacenia doświadczenia w obszarze bankowości.

Start: ASAP
Czas trwania: 31.12.2017 z możliwością przedłużenia
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Type: Freelance