#8114 | 2017-03-07 Wrocław, Poland

Programista Java/Projektant w dziale R&D

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Bankowa
Typ projektu: Architektura techniczna, bezpieczeństwo
Lokalizacja: Wrocław
Długość projektu: Długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę
Start: Jak najszybciej

SZCZEGÓŁY:

Poszukujemy specjalisty z przynajmniej 3 letnim doświadczeniem do szerokiego zakresu interesujących zadań w ramach infrastruktury ogólnopolskiego banku.

Owe zadania to:
  • Projektowanie architektury oraz wybieranie technologii rozwoju oprogramowania.
  • Projektowanie integracji pomiędzy systemami.
  • Tworzenie warstw technicznych aplikacji (wymiany danych, dostępowych).
  • Implementacja strategii bezpieczeństwa.
  • Wytwarzanie narzędzi do minitoringu systemów informatycznych banku oraz usprawniających proces rozwoju oprogramowania.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość języka Java 7 lub Java 8 i obiektowych wzorców projektowych
  • znajomość stosu Java EE 6 lub Java EE 7, technologii typu ORM i projektu Spring Framework
  • umiejętność sprawnego poruszania się w środowiskach Windows i Linux, tworzenia prostych skryptów bash, podstawowej konfiguracji systemów Windows oraz Linux
  • podstawowej wiedzy w zakresie integracji między różnorodnymi systemami IT, znajomość integracyjnych wzorców projektowych będzie dodatkowym atutem

MIile widziana jest znajomość:
  • OSGi, Spring MVC, Angular JS, Spring Boot, maven, git, narzędzi do automatyzacji procesów wytwarzania oprogramowania, narzędzi do automatyzacji procesu konfiguracji środowisk, narzędzi do monitoringu aplikacji opartych o technoglogię Java, stosu ELK (elasticsearach, kibana, logstash), serwera aplikacji weblogic

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • wykorzystanie najnowocześniejszych technologii
  • pracę z doświadczonym zespołem chętnie dzielącym się wiedzą
  • wydajną stację roboczą: i7, 16GB RAM, SSD, 2 monitory LCD
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko – to Ty projektujesz rozwiązania z użyciem technik Design Driven Development
  • pracę w zmodularyzowanym środowisku – co 1,5 miesiąca wdrażamy kilkadziesiąt aplikacji
  • uczestnictwo w projektach rozwojowych – prawie 90% Twojego czasu pracy
  • coroczne wyjazdy na konferencje związane z technologią Java, szkolenia, wyjazdy integracyjne
  • prywatną opiekę medyczną

Czas trwania: umowa o pracę
Lokalizacja: Wrocław, Poland