#8207 | 2017-03-18 Wrocław, Poland

Specjalista ds. testów automatycznych

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Finanse / Bankowość.
  • Typ projektu: Testy automatyczne.
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Język projektu: j. polski
  • Długość projektu: pierwszy kontrakt do końca 2017, przedłużenia.
  • Start: ASAP.

ZADANIA:
  • Realizacja zadań testowych w ramach prowadzonych projektów wg metodologii Waterfall i Agile.
  • Analiza, projektowanie i implementacja ścieżek automatycznych.
  • Opracowanie scenariuszy i przypadków testowych uwzględniających przewidywane „ścieżki krytyczne”.
  • Przygotowanie danych testowych.
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych systemów informatycznych – testy jednostkowe / integracyjne / wydajnościowe, testy regresji.
  • Monitorowanie i obsługa błędów aplikacji.
  • Analiza wyników i raportowanie przebiegu prac testowych.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych (w tym aplikacji mobilnych).
  • Znajomość narzędzi JMeter, Selenium WebDriver.
  • Umiejętność obsługi JIRA, SVN, CVS, GIT.
  • Znajomość języka Java.
  • Umiejętność czytania dokumentacji analityczno – projektowej.
  • Umiejętność przygotowania dokumentacji testowej.
  • Praktyczna znajomość zapytań SQL i relacyjnych baz danych.
  • Znajomość produktów bankowych
  • Wykształcenie wyższe techniczne / ekonomiczne.

Narzędzia używane w codziennej pracy
  • Repozytorium kodu: Git, SVN.
  • Ciągła integracja: Jenkins.
  • Bugtracker: Jira.
  • Automatyzacja testów: Selenium/TestPartner.
  • Budowanie bazy wiedzy: Confluence.
  • Zapytania bazodanowe: PL/SQL.

OFERUJEMY:
  • Pracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Możliwość rozwoju kompetencji testerskich w zespole, stosując różne metodyki przyrostowe i iteracyjne.
  • Możliwość indywidualnego rozwoju metorycznego: testy hurtowni danych, aplikacji webowych i mobilnych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie a modelu B2B.
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport.

Lokalizacja: Wrocław, Poland