#8217 | 2017-03-18 Gdynia, Poland

Specjalista ds. testów niefunkcjonalnych - Senior/Expert

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Finanse / Bankowość.
  • Typ projektu: Testy niefunkcjonalne, obszar performance testing.
  • Lokalizacja: Gdynia
  • Delegacje: możliwe okazjonalne wyjazdy.
  • Język projektu: j. angielski wymagany.
  • Długość projektu: projekt długotrwały/ B2B lub etat
  • Start: maj 2017

ZADANIA:
  • Zbieranie wymagań oraz tworzenie scenariuszy testów niefunkcjonalnych, wydajnościowych.
  • Współpraca z zespołami SCRUM w zakresie skryptów testowych.
  • Integracja testów z systemem Continuous Integration.
  • Udział w tworzeniu i implementacji przypadków testowych.

WYMAGANIA:
  • Ponad 3 letnie doświadczenie zawodowe związane z testowaniem niefunkcjonalnym w projektach o dużej skali – performance testing .
  • Dobra znajomość HP QC, JIRA, HP UFT, HP PC, Selenium, frameworków CI i kontroli źródła kodu.
  • Umiejętność zbierania wymagań na testy wydajnościowe w tym bardzo dobre umiejętności komunikacji z różnymi udziałowcami (biznesem).
  • Praktyka współpracy z zespołami w zakresie definiowania wymagań biznesu.
  • Znajomość branży finansowej/bankowej.
  • Doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM.
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe.

OFERUJEMY:
  • Pracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Udział w międzynarodowym projektach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie a modelu B2B lub zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport.

Lokalizacja: Gdynia, Poland