Młodszy Administrator Oracle

Poszukujemy specjalisty na stanowisko Administratora Oracle do współpracy w projekcie w obszarze ubezpieczeń.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewne (może być w trakcie studiów).
  • Znajomości licencjonowania baz danych Oracle.
  • Znajomość konfiguracji serwerów baz danych Oracle 10 i 11.
  • Wiedza z zakresu wewnętrznych struktur baz danych włączenie z definiowaniem parametrów dla optymalnej wydajności.
  • Znajomość w projektowaniu procedur kopii
zapasowych i przywracania z backupu z wykorzystaniem
Oracle RMAN.
  • Umiejętność administracji systemem LINUX, AIX.
  • Znajomość języka angielskiego poziom min. B1.

Zadania:
  • Administracja bazami danych w środowiskach produkcyjnych i pomocniczych.
  • Udział we wdrożeniach nowych rozwiązań informatycznych.
  • Analiza problemów i rekomendowanie rozwiązań usprawniających wydajność, pojemność i dostępność danych.
  • Automatyzacja procesów i czynności administracyjnych.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:
  • Dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport.
  • Program rekomendacji.
  • Spotkania integracyjne.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze ubezpieczeń.

Start: ASAP
Czas trwania: 8 miesięcy+
Lokalizacja: Warszawa, Poland
Type: Freelance