#8297 | 2017-03-28 Kraków, Poland

Specjalista ds. obsługi projektów - infrastruktura

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Branża: bankowość/finanse
Typ projektu: Zarządzanie dokumentacją - Infrastruktura
Lokalizacja: praca w siedzibie klienta/w Krakowie
Język projektu: Polski/ angielski
Długość i forma projektu: długotrwała współpraca B2B
Start: ASAP

ZADANIA:
  • Organizowanie pracy Biura Programu.
  • Przygotowywanie i opracowywanie notatek ze spotkań.
  • Obsługa procesu zamówień sprzętu, licencji i usług.
  • Udział w procesie rozliczania i opisywania faktur.
  • Współpraca z PMO programu Transformacji oraz PMO Banku.
  • Przygotowywanie zestawień, analiz.
  • Organizowanie i koordynacja spotkań – rezerwacja zasobów.
  • Prowadzenie rozliczeń budżetów programu i poszczególnych projektów.
  • Przygotowywanie elementów prezentacji składających się na status programu

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w dużych strukturach projektowych - infrastruktura, zamówienia sprzętu, organizacja.
  • Doskonała znajomość EXCEL i Power Point.
  • Znajomość SharePoint, MS Project lub innego systemu umożliwiającego raportowanie.
  • Znajomość metodyk projektowych, zarówno zwinnych, jak i waterfollowych.
  • j. angielskiego na poziomie komunikatywnym – minimum B2

OFERUJEMY:
  • Szybki start projektu.
  • Długoterminowy projekt B2B.
  • Dofinansowanie karty Multisport i opieki medycznej.
  • Możliwość udział w skomplikowanych projektach, które pozwolą na dalszy rozwój kompetencji.

Start: ASAP
Lokalizacja: Kraków, Poland