#8358 | 2017-04-04 Gdynia, Poland

IT Program Manager - mainframe migration

INFORMACJE O PROJEKCIE:

Branża: Finanse / Bankowość.
Typ projektu: program migracji mainframe'a.
Lokalizacja: Gdynia (zapoznanie z projektem wymaga wyjazdu na klika tygodni do Danii).
Delegacje: tak.
Język projektu: j. angielski wymagany.
Długość projektu: 24.04.2017 – 30.11.2017.
Start: kwiecień 2017.

ZADANIA:
  • Nadzorowanie portfelem projektów związanych z migracją mainframe'a w bankach.
  • Kontrola i organizacja cyklicznych przeglądów projektów.
  • Nadzorowanie zależności między projektami oraz zasobami niezbędnymi do ich realizacji.
  • Promowanie kultury projektowej w organizacji.
  • Współpraca ze wszystkim jednostkami organizacji w celu realizacji projektów.
  • Przygotowywanie zestawień, raportów, prezentacji wobec komitetu sterującego, zarządu.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w zarządzaniu portfelem projektów IT w sektorze bankowym – konieczne doświadczenie w programach migracji .
  • Praktyka w zarządzaniu dużymi zespołami Project Managerów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (główny język projektu).
  • Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne, pozwalające na budowę porozumienia ze wszystkimi szczeblami organizacyjnymi.
  • Doświadczenie w migracji danych na dużą skalę.
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami (PRINCE2/PMP) oraz zwinnych metodyk prowadzenia projektów informatycznych (SCRUM).
  • Znajomość branży bankowej oraz różnych aspektów działania organizacji bankowej (prawne, procesowe, biznesowe).
  • Doświadczenie w pracy w zmiennym środowisku.
  • Wysokie zdolności managerskie i umiejętność egzekwowania przydzielonych zadań.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Udział w międzynarodowym projekcie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie a modelu B2B.
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport.

Start: ASAP
Lokalizacja: Gdynia, Poland
Type: Freelance