#8382 | 2017-04-06 Gdynia, Poland

Oracle Core Banking Platform Specialist

INFORMACJE O PROJEKCIE:
Branża: Finanse / Bankowość.
Typ projektu: Integracja, deployment, konfiguracja środowiska.
Lokalizacja: Gdynia.
Język projektu: j. angielski wymagany.
Długość projektu: 6 miesięcy.
Start: maj-czerwiec 2017.

ZADANIA:
  • Instalacja Oracle Weblogic (WLS) i Oracle Service Bus tak by zapewnić wysoką dostępność i ciągłość działania zarówno na serwerach Linux'owych jak i Windows.
  • Wstawianie kodu dostarczonego przez zewnętrznych dostawców.
  • Migracje kodu WLS pomiędzy środowiskami testowymi i produkcyjnymi.
  • Identyfikacja problemów związanych z WLS/OSB.
  • Ocena zmian konfiguracji WLS i OSB oraz wsparcie testów WLS w środowiskach testowych i produkcyjnych.

WYMAGANIA:
  • Zaawansowana wiedza z zakresu WLS i OSB, doświadczenie developerskie z Oracle 11g i 12c.
  • Automatyczny deployment kodu z wykorzystaniem narzędzi instalacyjnych (W tym projekcie używamy Ninjago).

Mile widziane:
  • Znajomość OBIEE Cluster setup w Oracle 12c.
  • Zdolność programowania w Java, Unix/Linux shell.
  • Znajomość ITIL i/lub Remedy.

Cenimy też doświadczenie w ocenie wydajności i tuning zarówno na poziomie platformy jak i infrastruktury.

OFERUJEMY:
  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Udział w międzynarodowym projekcie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie a modelu B2B.
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport.

Lokalizacja: Gdynia, Poland