#8563 | 2017-05-09 Remote or multiple places in Poland

Asystent ds. wsparcia operacyjnego

Na potrzeby naszego aktualnego projektu poszukujemy: Asystent ds. wsparcia operacyjnego

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Bankowość.
  • Lokalizacja: Warszawa/Kraków
  • Możliwość pracy zdalnej: Nie
  • Język projektu: Polski
  • Długość projektu: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Start: ASAP
  • Współpraca typu: B2B

WYMAGANIA:
  • Ukończone studia licencjackie (w zakresie nauk ekonomicznych lub ścisłych).
  • Podstawowa wiedza z zakresu finansów i bankowości.
  • Mile widziane doświadczenie w bankowości w obszarze kredytów.
  • Skrupulatność, dokładność i samodzielność w działaniu.
  • Zdolności analityczne.
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office.

OBOWIĄZKI:
  • Wsparcie zespołu w bieżących pracach operacyjnych i administracyjnych związanych z procesem administracji kredytów.
  • Wykonywanie czynności dotyczących obsługi kredytów w tym: sporządzanie dokumentów kredytowych, weryfikacja kompletności oraz poprawności wszystkich wymaganych dokumentów do uruchomienia kredytów, księgowanie uruchomień, modyfikacją i aktualizacją parametrów księgowych, rozliczaniem kredytów.
  • Współpraca w projektach prowadzonych przez Zespół.
  • Archiwizowanie dokumentów.

OFERUJEMY:
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play.
  • Benefity: karta Medicover, karta Multisport.
  • Pakiet relokacyjny oraz program rekomendacji.

Start: ASAP
Czas trwania: 3 miesiące (możiwość przedłużenia)
Lokalizacja: Remote or multiple places in Poland
Type: Freelance

Jestem zainteresowany/a tym projektem!

Przeciągnij pliki aby móc je załączyć
Nic nie zostało załączone.
Przekazywanie: "{{uploadingFile.name}}" Załączono: "{{candidate.fileName}}"
Błąd przetwarzania "{{uploadErrFile.name}}". Dozwolone są następujące typy plików: ".pdf, .doc, .docx". Dostosuj swój plik i spróbuj ponownie. Plik musi być mniejszy niż {{uploadErrFile.$errorParam}}
Wybierz dokument
Popraw dane w tych polach, a następnie spróbuj przesłać ponownie

Formularz został wysłany.

Ważne: Jeśli uznamy, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko, postaramy się z tobą jak najszybciej skontaktować. Twoje dane i CV nie zostaną przekazane klientowi bez twojej zgody.

Jeżeli masz pytania związane z tym projektem, skontaktuj się z nami:

Małgorzata Torczyk
Resource Consultant

Telefon kom.+48 502 228 533