#8711 | 2017-05-30 Gdynia, Poland

Senior IT Tester

INFORMACJE O PROJEKCIE:
  • Branża: Finanse / Bankowość.
  • Typ projektu: Testy automatyczne.
  • Lokalizacja: Trójmiasto.
  • Delegacje: możliwe okazjonalne wyjazdy.
  • Język projektu: j. angielski wymagany - B2/C1
  • Długość projektu: koniec roku 2017
  • Kontrakt B2B: 80/h
  • Start: ASAP

ZADANIA:
  • Przygotowywanie testów automatycznych w sprawdzaniu rozwoju systemów finansowych/bankowych.
  • Gromadzenie i zarządzanie danymi niezbędnymi do automatyzacji testów.
  • Projektowanie i tworzenie skryptów testowych.
  • Integracja testów z systemem Continuous Integration.
  • Udział w tworzeniu i implementacji przypadków testowych.
  • Monitorowanie, ewaluacja i dokumentowanie rezultatów testów.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie zawodowe związane z automatyzacją testów w branży finansowej/bankowej.
  • Znajomość HP QC i HP ALM na poziomie bardzo dobrym.
  • Doświadczenie w pisaniu scenariuszy testów.
  • Dobra znajomość SQL.
  • Doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM/Agile.
  • Certyfikat ISEB lub ISTQB.
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenia z systemami bezpieczeństwa przeciw nadużyciom i przestępstwom finansowym: FACP (Financial Anty Crime Prevention) lub BAE/Detica NetReveal Watch List Manager/EIM
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe.

OFERUJEMY:
  • Pracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Udział w międzynarodowym projektach.
  • Możliwość rozwoju kompetencji QA.w międzynarodowych zespołach.
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport.

Start: ASAP
Czas trwania: koniec roku 2017, możliwość przejścia na inne projekty.
Lokalizacja: Gdynia, Poland