#8832 | 2017-06-20 Toruń, Poland

Kierownik Techniczny Projektu

INFORMACJE O PROJEKCIE:

  • Branża: Farmaceutyczna/medyczna.
  • Typ projektu: Projekty aplikacyjne w obszarze Integracji Systemów IT/ szyna ESB.
  • Lokalizacja: Toruń, możliwośćpracy do 2 dni zdalnie.
  • Język projektu: polski, j. angielski wymagany - B2
  • Długość projektu: 12 miesięcy z możliwym przedłużeniem.
  • Start projektu: sierpień 2017.

ZADANIA:

  • Odpowiedzialność za zadania IT w projekcie.
  • Zarządzanie budżetem IT projektu.
  • Współpraca przy tworzeniu i utrzymywaniu harmonogramu projektu.
  • Prowadzenie negocjacji i nadzór nad podwykonawcami.
  • Zarządzanie zmianą i ryzykiem w projekcie.
  • Udział w procesach zakupowych.
  • Budowanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej oraz raportowanie postępów prac.

WYMAGANIA:

  • Minimum 5 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT z naciskiem na projekty integracyjne i infrastrukturalne, również we współpracy z dostawcami zewnętrznymi.
  • Znajomość rozwiązań Software AG webMethods.
  • Znajomość bazy danych Microsoft SQL Server oraz mechanizmów SSIS.
  • Swoboda w prowadzeniu projektów metodykami Agile.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne).
  • Umiejętność planowania i egzekwowania powierzonych zadań.
  • Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność dokumentowania pracy.
  • Znajomość narzędzi: MS Project, MS Office, JIRA Agile, Confluence.

OFERUJEMY:

  • Ciekawy projekt w modelu B2B.
  • Możliwość częściowo pracy zdalnej – do 2 dni w tygodniu.
  • Pracę z nowoczesnymi systemami informatycznymi.

Start: sierpień 2017
Czas trwania: 12 miesięcy
Lokalizacja: Toruń, Poland